Agro paslaugos Jūsų ūkiui

Žemės arimas
Šią paslaugą atliekame su visame pasaulyje dėl savo aukštos kokybės žinomo gamintojo Kverneland plūgu. Patvarių konstrukcijų plūgas užtikrina sklandų ir kokybišką darbą, o tai svarbiausia Jūsų ūkiui. Su keturių korpusų vartomu plūgu Jūsų dirvą suarsime tolygiai ir efektyviai. Prie kiekvieno plūgo korpuso sumontuoti velėnos atpjovimo diskiniai peiliai leidžia dirvožemį apversti jo neplešiant, taip išgaunant tolygų vagos suvertimą. Esant dideliam kiekiui augalinių liekanų ant plūgo verstuvių sumontuoti kamparaižiai leidžia jas nubraukti į vagos dugną ir supūdyti.
Siekiant gauti kuo didesnį derlių, pirmiausia reikėtų kokybiškai paruošti dirvą sėjai. Šiai paslaugai atlikti pasirinkome aukštus kokybės standartus taikantį gamintoją – Vaderstad. Su šio gamintojo 7-ių ir 4-ių metrų kultivatoriais paruošime Jūsų dirvą sėjai, nepalikdami neišdirbtų lauko galų. Didelį žemės pralaidumą ir našumą užtikrina 11 cm tarpai tarp noragų. Darbo metu vibruojantys noragai išskirsto dirvožemio darinius ir taip suformuojamas nepalankioms oro sąlygoms atsparus paviršius, užtikrinamas geras sėklų ir dirvožemio sąlytis. Prie kultivatoriaus pritvirtinta CrossBoard lyginimo lenta, kuri agresyviai įdirba dirvožemį, užtikrina grumstų sutrupinimą, bei lygų paviršių.
Dirvos paruošimas sėjai
Žaliosios masės, šieno ir šiaudų presavimas
Žaliosios masės, šieno ar šiaudų presavimas yra vienas svarbiausių žingsnių pašaro ar kraiko gamyboje. Siekiant kuo ilgiau išlaikyti pašarą ar kraiką geros kokybės, presuojant reikalingas geras masės suspaudimas. Visa tai galime užtikrinti su mūsų našiu Case IH presu. Dėl kintamos preso kameros rulonas pradedamas spausti nuo pirmųjų sluoksnių. Į tokiu būdu suspaustą ruloną sunkiau patenka drėgmė ir žaliosios masės, šieno ar šiaudų ritinys išsilaiko ilgiau. Siekiant dar ilgiau išlaikyti Jūsų pašarą ar kraiką geros kokybės, rulonui įrišti naudojame baltą plėvelę vietoje tinklelio.
Tarpueilių įdirbimas gali būti skirtas kukurūzams, saulėgrąžoms, daržovėms ir t. t. Įdirbami tarpueiliai sunaikina nepageidaujamas piktžoles, o tai leidžia sumažinti naudojamos chemijos kiekį Jūsų ūkyje. Tarpueilių įdirbimas ypatingai svarbus ekologiniuose ūkiuose. Pasinaudojus naujausiomis technologijomis, kamerų ir kompiuterių pagalba, bus užtikrinamas tikslus augalo sekimas, neliedžiant noragams patekti į augalo zoną. Atsižvelgus į gautus sekimo kameros duomenis, yra valdomas tarpueilių įdirbimo įrenginys, stumdant jį į vieną ar į kitą pusę. Dėl šios technologijos žymiai padidėja darbinis greitis, nes situaciją stebi ne žmogaus akis, o kompiuteris.
Tarpueilių įdirbimas
Pievų smulkinimas ir mulčiavimas
Pjauname ir smulkiname žolę paskleisdami ją lauko paviuršiuje. Su aukštos kokybės Vokietijoje pagamintu mulčeriu nupjausime Jūsų žemės sklypą, o susmulkintą masę paskleisime ant žemės paviršiaus. Toks žolės pjovimas atitinka geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės (GAAB) reikalavimus, kurie yra taikomi deklaruojant pievas tiesioginėms išmokoms gauti. Taip pat su šiuo mulčeriu galime susmulkinti pasėlių liekanas, pavyzdžiui, kanapių ar kukurūzų stiebus. Kadangi mūsų smulkintuvas kabinamas ant priekinės traktoriaus pakabos, žolė pirma susmulkinama ir tik tada pervažiuojama traktoriaus ratais, taip nepaliekamos provėžos.

Kukurūzų silosas vienas naudingiausių pašarų gyvuliui. Parduodame kukurūzų silosą supresuotą į rulius, kurie dengti balta plėvele. Kiekvienais metais atliekame kukurūų siloso kokybės tyrimą, kad Jūsų ūkį pasiektų tik aukščiausios kokybės silosas. Gautas ataskaitas galime pateikti Jums, kad įsitikintumėte pašaro kokybe. Kukurūzų siloso ritiniai dėl didelio suspaudimo yra itin aukšo tankio, todėl viename ritinyje telpa apie 1000 kg kukurūzų siloso. Taip pat dėl itin aukšto tankio supresuotame rulone vyksta geresnė pašaro fermentacija.
Kukurūzų silosas
Ekskavatorinis krautuvas
ŽŪB „Dauja" taip pat teikia ekskavatorinio krautuvo paslugas. Dėl įvairiaus pločio kaušų, galime atlikti įvairius statybų darbus.
Apie mus
Žemės ūkio bendrovė "DAUJA" žengia pirmuosius žingsnius agropaslaugų sektoriuje, tačiau 20 metų patirtis žemės ūkyje neleidžia savęs vadinti naujokais. Sujungus patirtį ir šiuolaikines technologijas galime suteikti efektyvias, skaidrias ir kokybiškas agro paslaugas. Rinkdamiesi žemės ūkio techiką mes vertiname kokybę, todėl ši mūsų vertybė atsispindi ir mūsų paslaugose.
Kodėl mes?
Skaidrumas
Suprantame, kad kiekvienas ūkis ieško efektyviausių sprendimų norint išlikti konkurencingais, todėl mūsų paslaugos kainą Jums pagrįsime.
Neišeikite iš namų
Pasitelkus informacines technologijas bei palydovinės navigacijos sistemos galimybes, pasirinktą paslaugą atliksime Jums neišėjus iš namų.
Darbas 24 h per parą
Siekiant kad Jūsų ūkio darbai būtų atlikti laiku, mes paslaugas galime atlikti tamsiuoju paros metu, kol Jūs miegate.
Susisiekite su mumis
Adresas: Lapių k., Vėžaičių sen., Klaipėdos r.
Direktorius: Vladas Šlepetis +370 (685) 55 225
Darbų vadovas: Valdas Šlepetis +370 (656) 67 040

ŽŪB „Dauja"
Įm. k. 163224518
PVM m. k. LT632245113
Gavėjo bankas: Kredito Unija "Gargždų taupa"
Gavėjo sąskaita: LT02 5015 3000 1400 0339
Direktorius: Vladas Šlepetis


© 2019. Privatumo politika. Sukūrė „Creative Partner
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su privatumo politiką, paspauskite mygtuką „Sutinku" arba naršykite toliau.
Sutinku
Made on
Tilda